Program "Kurs Marzenia"

W Programie: 

– zobaczysz jak wygląda wiedza “Ponad Motywacją”
– z-fokusujesz swoją energię, sprecyzujesz swoje cele i marzenia 
– aktywacja marzeń i celów da Ci dużo energii na długi czas 
– poznasz wysokiej jakości wiedzę o psychologii sukcesu i świadomej kreacji
– ta wiedza jest prosta, nie skomplikowana, raz poznana zostanie z Tobą
– poznasz techniki, dzięki którym będziesz wracać na “swoją ścieżkę”
– zintegrujesz lepiej swoją osobowość, robiąc proste ale posiadające dużą moc procesy
– dowiesz się co jest największą blokadą w poruszaniu się do przodu i wyeliminujesz ją
*jak dobrze pójdzie to będziesz pukać księżniczkę (księcia)

Program składa się z: 

– 22 jakościowych lekcji wideo na temat kreacji
– skrypty PDF do każdej lekcji z wiedzą i ćwiczeniami
–  głębokie procesy do zrobienia, te procesy zostaną z Toba na całe życie
– jakościowych ćwiczeń do zrobienia i łatwego zintegrowania
– 63 stron materiałów pisemnych z niespotykaną wiedzą
– prawdziwych przykładów z życia, materiału łatwego do przyswojenia
– szczegółowego omówienia prawa kreacji i prawa przyciągania
– audiobook, polecane jakościowe książki i materiały
*dożywotni dostęp (tzn. do czasu kiedy portal będzie istniał) 

Program “Manual Kreacji”: Cena 500 zł (Cena Early Bird)

*czas realizacji do 12 h

Program “Manual Kreacji” + coaching : Cena 1500 zł

*czas odpowiedzi do 12 h

Spis treści programu

Segment 1

W segmencie pierwszym dowiesz się o podstawowych konceptach. O tym jak działa umysł człowieka jeśli chodzi o tworzenie swojego życia. Ten segment to coś znacznie więcej niż psychologia sukcesu. Te koncepty i techniki będą najważniejsze. Nauczysz się jak projektować swoje doświadczenie, używać umysłu do tworzenia swojego życia w takiej dziedzinie w jakiej chcesz.
Nauczysz się czym jest Wizja, czym jest Główny Cel i jak planować kolejne kroki działania. Na czym polega balans między myśleniem i działaniem i jakie prawa zarządzają osiąganiem swoich celów i realizowaniem marzeń.

 1. Umysł to stacja nadawczo – odbiorcza.
 2. Właściwy rozkład między myśleniem a działaniem.
 3. Schemat psychologii sukcesu.
 4. Dwa tryby: fokus/relaks i proszenie/otrzymywanie.
 5. Techniki tworzenia: pisanie, obrazy, głos, window-shopping, zadawanie sobie pytań.
 6. Jak działa prawo przyciągania w trzech krokach.

Segment 2

Pieniądze są bardzo ważną częścią cywilizowanego życia. W tym segmencie znacznie poszerzysz swoje zrozumienie pieniędzy, świadomość ekonomii i dostatku. Pieniądze i dostatek są dużą częścią tego programu i jest on zaprojektowany właśnie pod ich kątem. Jest na świecie wielu biednych artystów, geniuszy, ludzi o świetnych umiejętnościach. Dzieje się tak z powodu nie zrozumienia jak działają pieniądze, dlatego ten temat to być może najważniejszy temat jakiego można się w życiu nauczyć. Dostaniesz tutaj proces, który zmieni Twoje przekonania o pieniądzach.

 1. Przekonania o pieniądzach i dostatku. Lęk przed brakiem zasobów. Proces emocjonalny. 
 2. Proces kreacji pieniędzy przez banki. 
 3. Historia pieniądza jako środka płatniczego. Adam Smith “W każdej rozwijającej się społeczności w końcu powstaje pieniądz.”
 4. Cele finansowe, definiowanie: wolność finansowa, dochód pasywny, bogactwo, zamożność, tantiemy, swoboda finansowa, biznes. 
 5. Rodzaje biznesów. 

Segment 3

Segment 3 to segment o cechach osobowości kreatora, człowieka, który tworzy swoją rzeczywistość. Różnica między takim człowiekiem a zwykłą osobą jest bardzo duża. Można powiedzieć, że jest to zupełnie inny gatunek człowieka. Używa zupełnie innego słownictwa, jego myśli, rozmowy, nawyki, decyzje sposób używania emocji – znacznie różni się od powszechnego. Poznasz w tym segmencie procesy, dzięki którym odzyskasz swój własny Self Image, czyli obraz samego siebie i dowiesz się, jak kierować i prowadzić swoją istotę do miejsc, stylu życia, relacji i okoliczności, które zawsze czułeś/aś, że powinny być w Twoim życiu.

1. Cechy: Liderstwo, Wolna Wola, koniec mistycyzmu. “Psy szczekają, karawana idzie dalej.”
“Zło wygrywa wiele bitew, ale wojnę zawsze wygrywa dobro.”

2. Pozytywny Mindset, edyfikacja, zmiana energii, Wdzięczność 2.0.

3. Integracja, dotrzymywanie zobowiązań.

4. Self image, wizerunek.

5. Inteligencja Emocjonalna.

6. Redukcja krytyka wewnętrznego a poczucie własnej wartości.

Segment 4

W ostatnim segmencie pomówimy o głębszych sprawach. Rzeczy, które są najsubtelniejsze, ale najpotężniejsze. Intencje, Etyka, Integracja. Inteligencja emocjonalna i społeczna. Czym jest self image i prawdziwe poczucie własnej wartości. Jak przeszkadza w tym krytyk wewnętrzny i czym jest wdzęczność 2.0.

 1. Czym są i jak działają intencje.
 2. Czym jest misja.
 3. Dlaczego tolerancja jest ważna.
 4. Inspiracja zawsze wygrywa z motywacją.
 5. Relaksacja kładzie na łopatki motywację. 
 6. Etyka, etykieta i integracja osobowości. 

Cena Programu “Manual Kreacji” : 385 zł

*czas realizacji do 12 h

Cena Programu “Manual Kreacji” : 600 zł

*czas realizacji do 12 h

Consulting 2 miesięczny + Program “Manual Kreacji” : 3000 zł

*czas odpowiedzi do 12 h

Program “Manual Kreacji” : Cena 500 zł

*czas realizacji do 12 h

Cena samego Programu “Manual Kreacji” : 500 zł

*czas realizacji do 12 h

Program Online + Consulting 1:1 = cena ustalana indywidualnie)

Opinie o programie

Od wielu lat jako małżeństwo wyobrażaliśmy sobie jak mogłoby wyglądać nasze wspólne życie, gdyby spełniły się nasze marzenia. Zawsze było to w jakiejś nieokreślonej przyszłości. Wraz z upływem lat uświadomiliśmy sobie, że nie przybliżyliśmy się nawet o krok do upragnionej rzeczywistości. Zaczęliśmy zastanawiać się dlaczego.

Po niedługim czasie trafiliśmy na nagranie Artura, w którym opowiadał o tym, że istnieje nauka bogacenia się. Kupiliśmy jego kurs i zastosowaliśmy większość zawartych w nim informacji.

Nie spodziewaliśmy się, że już pierwsza prosta wskazówka okaże się dla nas kluczowa, by uruchomić serię wydarzeń prowadzących do zmiany naszego życia o 180 stopni. Dziś, po niecałym roku od zakupu pierwszego kursu Artura, spełniliśmy 90% swoich marzeń. Wiele z nich w rzeczywistości przerosło nasze wyobrażenia. Polecamy Kursy oraz osobiste doradztwo Artura dla wszystkich, którzy są gotowi, by w krótkim czasie zrealizować swoje marzenia.

Patrycja Książka

“Witam, nazywam się Patrycja Kurczyńska, gdy kupiłam kurs Artura Sękalskiego (…), byłam bardzo sceptyczna. Dlatego że chodziłam wcześniej na wiele seminariów odnośnie pieniędzy i nic mi nie pomagało, traciłam na nich czas i pieniądze. I na tym się kończyło. Po obejrzeniu filmików Artura, zrobiłam plan co chce osiągnąć w biznesie i skoncentrowałam się na tym. Zajęło mi to pare minut dziennie od 5-30 minut. Po jakimś czasie napisałam maila do Artura, na który odpisał i tak zaczęła się nasza współpraca, która trwa do dzisiaj. W połowie listopada tego roku opublikowałam swoją pierwszą książkę, którą zaczęłam pisać w marcu, czyli zajęło mi wszystko 8 miesięcy! Książka ma tytuł “The Spiritual Secrets of Essential Oils ” jest napisana w języku angielskim. Już w pierwszy dzień dostałam zamówienia ze Stanów, Kanady i Anglii.”

Witam,

Ja i mąż mieszkamy w małej miejscowości, gdzie zarobki nie są wysokie i ludzie żyją bardzo skromnie. My również tak żyliśmy do czasu obejrzenia i wysłuchania na YouTube Artura Sękalskiego. Przyszło to nagle, ale wiedziałam,( mimo że jestem osoba nieufną), że to jest To. Zamówiliśmy kurs i zrobiliśmy wszystko zgodnie z instrukcją, to była wspaniała przygoda i sprawiało nam to radość. Dziś po paru miesiącach mamy bardzo dobrze prosperującą firmę, dobrze zarabiamy, jesteśmy na swoim, przy czym kiedy chcemy mamy czas,  codziennie spełniają się nasze marzenia:). Oczywiście pracę nad sobą trzeba włożyć, ale to jest naprawdę przyjemne, szczególnie, iż efekty są szybko widoczne. ŻYCIE ZMIENIŁO SIĘ NAM O 180 ST.!!! Artura poznaliśmy osobiście, jest to fantastyczna osoba, nie tylko ma dużą wiedzę i umie ją przekazać, ale jest dobrym słuchaczem i zawsze jak trzeba- pomoże i ukierunkuje:)

Jesteśmy szczęśliwi i wdzięczni:)

Dziękujemy

Długo szukałem… … kogoś takiego jak Artur. Poznałem Artura na początku 2018 roku, w trudnym okresie swojego życia. Szukałem pomysłu i sposobu jak zmienić swoje życie, tylko nie wiedziałem co konkretnie mam zrobić i jak się do tego wszystkiego zabrać. Dotychczasowe metody, które znałem, były niby dobre, były jednak bardzo rozbudowane i czasochłonne, gubiłem się w nich. Szukałem czegoś prostego, czegoś co pozwoli mi ogarną cały proces zmian, które planowałem wprowadzić do swojego życia.(..) To co usłyszałem w kursie dało nadzieję, że jest sposób prosty, który gdy się go zastosuję zmieni się moje życie i znacząco poprawi jego jakość. Faktycznie po przerobieniu kursu stwierdziłem, że życie jest prostsze niż mi się do tej pory wydawało, a prawa które nim żądzą mogę zastosować w swoim życiu, gdyż są bardzo proste. Szkoda tylko, że nie poznałem tych zasad wcześniej dużo bym uratował w swoim życiu z tego co miałem. No cóż niewiedza niestety kosztuje, czasami bardzo dużo. Nie ma tez co płakać nad rozlanym mlekiem. Artur w swoim kursie, w prosty i jasny sposób wyjaśnił jakie prawa nami żądzą, bez względu czy w nie wierzymy, czy też nie.(…)